Praca: Kierowca-dostawca (nr 0612)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierowca-dostawca (nr 0612)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0612
OBOWIĄZKI:
planowanie optymalnej trasy przejazdu, prowadzenie dokumentacji przewozu, planowanie i organizowanie pracy, kompletowanie zamówienia, kierowanie samochodem dostawczym, zabezpieczenie przewożonego ładunku, wykonywanieczynności obsługowych, dbanie o porządek i powierzone mienie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: bardzo dobra orientacja w terenie
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy