Praca: Kierowca kat. b do 3,5t

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kierowca kat. b do 3,5t
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/1210
OBOWIĄZKI:
przewóz rzeczy na terenie Europy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5t., przewóz rzeczy na terenie Europy, umowa o pracę, wynagrodzenie brutto od 2800-6000 zł/m-c.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu