Praca: Kierowca kat. b (nr 2227)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Kierowca kat. b (nr 2227)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/2227
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów spożywczych na terenie woj. kuj.-pom.
Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Zobacz podobne oferty

  • Nasypowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - przygotowywanie tworzyw niezbędnych do produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi;- zasypywanie suszarek i maszyn, aby zapewnić ciągłość produkcji;- zabezpieczanie tworzyw...

  • Zobacz więcej
  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

    • - odbiór wyprodukowanych detali przy wtryskarce sterowanej numerycznie;- rzetelna ocena wizualna części w oparciu o wymagania z dokumentacji i szkolenia z wytycznych jakości;-...

  • Galwanizer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lisi Ogon Dodane: wczoraj
    • obsługa automatyki linii galwanicznej, zakładanie detali na wieszaki, zdejmowanie detali z zawieszek Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile...