Praca: Kierowca kat b

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Kierowca kat b
Miejsce pracy: Gorzeń
Numer: StPr/22/1133
OBOWIĄZKI:
transport do klienta wyrobów tartacznych i architektury ogrodowej oraz podstawowe drobne czynności stolarskieOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy, przeznaczona dla osób powyżej 30r. życia, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane podstawy stolarskie

Miejsce pracy:

Gorzeń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią