Praca: Kierowca kat. c, c+e(nr 2851)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierowca kat. c, c+e(nr 2851)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2851
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie przewozów osób i mienia, ściśle przestrzegając przepisów o ruchu drogowym; Znajomość budowy i obsługi, terminów i norm wykonywania obsługiwani okresowych oraz przeglądów technicznych przydzielonego sprzętu; Systematyczne i rzetelne utrzymywanie i prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej przydzielonego sprzętu wojskowego; Znajomość i ścisłe przestrzeganie przepisów dot. Eksploatacji, przechowywanie i konserwacji powierzonego mienia wojskowego; Przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym oraz czasie pracy kierowcy.WYNAGRODZENIE: 3094,00 BRUTTO plus dodatek za wysługę lat, w zależności od posiadanego stażu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: Wykształcenie zawodowe; Prawo jazdy kat. C i C+E; mile widziane DWYMAGANIA DODATKOWE /PREFEROWANE/: Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 094 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy