Praca: Kierowca kat. c+e (nr 1186)


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierowca kat. c+e (nr 1186)
Miejsce pracy: Lipniki
Numer: StPr/21/1186
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów na terenie krajuwyjazdy tygodniowe, wolne weekendy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu drogowego osób lub rzeczy
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Lipniki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Wypożyczalnia sprzętu wodnego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Partęczyny Dodane: 2021-06-15
    • Wynikający ze stanowiska. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą: między 8 do 21. Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Partęczyny Dodane: 2021-06-15
    • Wynikający ze stanowiska. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą: między 8 do 21. Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ochrony fizycznej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zamość Dodane: 2021-06-15
    • Wykonywanie zadań zgodnie z regulaminem, obserwacja obiektu handlowaego, prowadzenie dokumentacji obiektowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia:...

  • Zobacz więcej