Praca: Kierowca kat. c+e, r42/2643-1307/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Kierowca kat. c+e, r42/2643-1307/20
Miejsce pracy: Baruchowo
Numer: StPr/20/2649
OBOWIĄZKI:
transport towarów na terenie kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: KARTA KIEROWCY
Uprawnienia: prawo jazdy CE
Uprawnienia: uprawnienia na przewóz rzeczy

Wymagania inne:

aktualne uprawnienia, doświadczenie min. 1 rok, transport krajowy

Miejsce pracy:

Baruchowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku