Praca: Kierowca kat. c+e, r68/2703-1346/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Kierowca kat. c+e, r68/2703-1346/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/2710
OBOWIĄZKI:
Praca w transporcie międzynarodowym (Europa) na chłodni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Badania psychologiczne do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
Uprawnienia: prawo jazdy CE
Uprawnienia: KARTA KIEROWCY
Uprawnienia: uprawnienia na przewóz rzeczy

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, aktualne badania, karta kierowcy, uprawnienia na przewóz rzeczy, praca w transporcie międzynarodowym: Europa

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku