Praca: Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

Ogłoszenie numer: 3795057, z dnia 2020-10-22

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

Realizacja zleceń transportowych na terenie Polski, pojazdami dostawczymi o DMC powyżej 3,5 tony w zabudowie chłodniczej.

Wymagania

  • doświadczenia w prowadzeniu aut ciężarowych
  • dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
  • zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Aktualnie poszukujemy kierowców z takich lokalizacji, jak: Głogów, Toruń, Poznań, Łódź, Warszawa, Katowice

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • system pracy: pon-pt (5 dni w trasie /2 dni w domu)