Praca: Kierowca kat. c+e


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kierowca kat. c+e
Miejsce pracy: Dworzysko
Numer: StPr/20/1014
OBOWIĄZKI:
DOKONYWANIE PRZERZUTÓW MIĘDZY BLISKIMI MAGAZYNAMIMILE WIDZIANE UORAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dworzysko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 827,83 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu



Zobacz podobne oferty

  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Suchorączek Dodane: wczoraj
    • Prowadzenie samochodu (przewóz osób - mieszkańców DPS).Dokonywanie niezbędnych zakupów lub odbiór zamówionych towarów.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca pojazdu uprzywilejowanego w ruchu(nr 3405)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-23
    • - Kierowanie pojazdem uprzywilejowanym; - Wykonywanie czynności obsługi codziennej pojazdu, oraz kontrolowanie prawidłowości pracy układów mechanicznych, elektrycznych i...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca - Dostawca

  • PT Dystrybucja S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-23
    • Od kandydata oczekujemy doświadczenia na stanowisku znajomości rynku lokalnego wykształcenia min. średniego prawa jazdy kat. B umiejętności organizacji pracy dyspozycyjności...

  • Zobacz więcej