Praca: Kierowca międzynarodowy


Ogłoszenie numer: 3966798, z dnia 2020-12-10

poszukuje pracowników na stanowisko

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

 

Opis stanowiska

  • Kierowca z kat. C+E
  • System pracy 3/1
  • System pracy 2/1
  • Miejsce pracy: kraje UE

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • Mile widziane aktualne uprawnienia ADR

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiety medyczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz, tokarz, operator lasera

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2021-05-11
    • prace ślusarskie, toczenie metali, obsługa wycinarki laserowej Wymagania konieczne: Zawód: Ślusarz* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Technik farmaceutyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2021-05-11
    • Zgodnie z zakresem obowiazków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technik farmacji

  • Zobacz więcej
  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wrzeszewo Dodane: 2021-05-11
    • Wykonywanie prac spawalniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia: Uprawnienia do...

  • Zobacz więcej