Praca: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)(nr 4509)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)(nr 4509)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4509
OBOWIĄZKI:

obsługa wózków widłowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych.

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. AB

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy