Praca: Kierowca-pomocnik sprzedawcy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Kierowca-pomocnik sprzedawcy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0790
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pojazdu do 3,5t, załadunek auta, pomoc sprzedawcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

punktualność

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia