Praca: Kierowca-robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kierowca-robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0120
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z regulaminem szpitala, szkolenie bhp, z ochrony danych osobowych, prace porządkowe na terenie szpitala, pomoc w transporcie odpadów komunalnych, dbanie o teren zielony szpitala, pomoc w rozładunku posiłków oraz dystrybucji towarów, wykonywanie wyjazdów oraz transportów zleconych i zaplanowanych przez opiekuna stażu, dbanie o czystość pojazdów powierzonych do użytku, zabezpieczenie stanu technicznego pojazdów, pozostałe czynności zlecone przez opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

odpowiedzialność, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu