Praca: Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Szczutowo
Numer: StPr/20/0493
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pojazdu, rozładunki i załadunki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Szczutowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

6 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca samochodu ciężarowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: wczoraj
    • kierowca kat.C+uprawnienia na koparkę/ładowarkęWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: Operator koparkoładowarki

  • Zobacz więcej
  • Kierowca kat. c + e

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ruda Dodane: 2020-11-25
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej