Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/21/0009
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem pracy.Zjazdy na weekendy.Miejsce wykonywania pracy: teren kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: do uzgodnienia; doświadczenie zawodowe: mile widziane; karta do tachografów cyfrowych kod: 95 w prawie jazdy, przewóz rzeczy, prawo jazdy kategorii C+ E

Miejsce pracy:

Rypin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie