Praca: Kierowca samochodu ciężarowegoc+eadr


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Kierowca samochodu ciężarowegoc+eadr
Miejsce pracy: Piątkowo
Numer: StPr/21/0708
OBOWIĄZKI:

przewóz rzeczy transport krajowy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

uprawnienia ADR podstawowe mile widziane, prawo jazdy C+E

Miejsce pracy:

Piątkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca autobusu

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dziemiony Dodane: 2022-01-20
    • Prowadzenie autobusu na linii autobusowej CHEŁMŻA - OSTASZEWO od poniedziałku do piątku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2022-01-19
    • Dostarczanie ładunku w nienaruszonym stanie do wskazanego punktu w Polsce i na terenie UE. Czynności przygotowawcze. Kompletowanie dokumentów i dbanie o prawidłowy przebieg trasy....

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu osobowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowogród Dodane: 2022-01-18
    • przewóz osob tez osob niepełnosprawnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Zobacz więcej