Praca: Kierowca samochodu dostawczego / transport krajowy i międzynarodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Kierowca samochodu dostawczego / transport krajowy i międzynarodowy
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie samochodu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów do wykonania zadania;- kierowanie samochodem dostawczym;- wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: białoruski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi