Praca: Kierowca samochodu dostawczego


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Głuchowo
Numer: StPr/20/1000
OBOWIĄZKI:
załadunek i rozładunek towarów, dostarczenie wyrobów gotowych do klientów, rwprezentacja firmy, przygotowanie wyjazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Głuchowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca pojazdu uprzywilejowanego w ruchu(nr 3405)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - Kierowanie pojazdem uprzywilejowanym; - Wykonywanie czynności obsługi codziennej pojazdu, oraz kontrolowanie prawidłowości pracy układów mechanicznych, elektrycznych i...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca - Dostawca

  • PT Dystrybucja S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Od kandydata oczekujemy doświadczenia na stanowisku znajomości rynku lokalnego wykształcenia min. średniego prawa jazdy kat. B umiejętności organizacji pracy dyspozycyjności...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2020-11-20
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej