Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Lubcza
Numer: StPr/21/0372
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdu, prowadzenie dokumentacji transportowej, załadunek i rozładunek towarów.Praca w delegacji na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy poza granicami kraju, umiejętności naprawy pojazdu oraz mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu podstawowym (w mowie i piśmie).

Miejsce pracy:

Lubcza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim