Praca: Kierowca samochodu osobowego


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/22/0324
OBOWIĄZKI:
transport pracowników do wyznaczonych miejsc związanych z inwestycjami budowlanymi, inne prace zlecone
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Więcbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca-zaopatrzeniowiec

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Witunia Dodane: wczoraj
    • Przewóz pracowników do miejsca wykonania zleceń budowlanych, dostarczenie sprzętu budowlanego , inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia:...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca-konduktor

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lipno Dodane: wczoraj
    • prowadzenie poj., sprzedaż biletów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

  • Zobacz więcej