Praca: Kierowca - sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Kierowca - sprzedawca
Miejsce pracy: Skrwilno
Numer: StPr/24/0046
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pojazdem, sprzedaż mięsa - wędlin.Oferta pracy subsydiowanej tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Rypinie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skrwilno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik usług transportowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-02-26
    • Monitoring GPS pojazdów, sczytywanie z GPS dojazdu, holowania i powrotu. Zapoznanie z aplikacjami firm asistance. Wysyłanie rozliczeń do firm i po zatwierdzeniu przez assistance...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca kat. C (laweta)

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-02-23
    • Główne zadania na stanowisku: Przewóz i dostarczanie wózków widłowych i magazynowych pod wskazany adres Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów Dbałość o powierzony sprzęt...

  • Zobacz więcej
  • Przewoźnik

  • Erontrans Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2024-02-16
    • Proponowane formy współpracy: Ciągnik podwykonawcy, naczepa huckepack Erontrans plandeka mega, standard, izoterma, chłodnia Ciągnik, naczepa podwykonawcy plandeka mega, standard,...

  • Zobacz więcej