Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Kierowca
Miejsce pracy: Barcin
Numer: StPr/20/0727
OBOWIĄZKI:
transport towarów po Unii Europejskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Barcin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca -pomocnik kierowcy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: wczoraj
    • - załadunek i rozładunek mebli,- rozliczanie się z klientem,- dbanie o dobry stan pojazduWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej
  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: wczoraj
    • Kierowca śmieciarkiWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. CUprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW

  • Zobacz więcej