Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kierowca
Miejsce pracy: Gać
Numer: StPr/20/1809
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Gać

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: wczoraj
    • załadunek i rozładunek towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa wózka widłowego Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu do 3,5 ton

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2021-01-21
    • Wyjazdy służbowe z Prezesem, przejazdy na krótkich odcinkach, dbałość o czystość samochodu. Kontakt telefoniczny 505 488 258 z p. Boruszkowską Agnieszką Wymagania konieczne:...