Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Kierowca
Miejsce pracy: Przybranowo
Numer: StPr/21/0513
OBOWIĄZKI:

dostarczanie owoców i warzyw do klienta, praca w magazynie warzyw i owoców

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Przybranowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca samochodu ciężarowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubicz Dolny Dodane: 2021-09-20
    • kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tzestaw z przyczepą, transport międzynarodowy Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: mile widziane...

  • Zobacz więcej
  • Operator sprzętu spalinowego, kierowca kat. c, ce

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2021-09-09
    • Kierowanie samochodem ciężarowym. Prace fizyczne związane z realizacją budowy. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe jako...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-09-06
    • -załadunek i wyładunek towaru -wykonywanie bezpiecznych transportów -kontakt z przełożonym i kontakt z kontrahentami zagranicznymi -odbiór dokumentów rozliczeniowych od...

  • Zobacz więcej