Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kierowca
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/2328
OBOWIĄZKI:

zgodny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca samochodu ciężarowegoc+eadr

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piątkowo Dodane: 2021-11-25
    • przewóz rzeczytransport krajowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: uprawnienia ADR podstawowe mile widziane, prawo jazdy C+E

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu ciężarowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kęsowo Dodane: 2021-11-23
    • Prowadzenie pojazdów ciężarowych na terenie UE oraz Szwajcarii, zabezpieczenie ładunków, dbanie o powierzone mienie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...