Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Kierowca
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0216
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów, odpowiedzialność za powierzony sprzęt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

sprawna organizacja pracy, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia