Praca: Kierownik budowy / brygadzista

Firma Lochner od ponad 30 lat zajmuje się montażem konstrukcji stalowych. Pracujemy na terenie Niemiec, pracujemy w stałych brygadach.

Kierownik budowy / brygadzista
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zadania:

Firma Lochner Sp. z o.o. poszukuje brygadzistów i kierowników budowy do pracy w Niemczech na konstrukcjach stalowych,

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych
Oferujemy:
  • praca na niemieckich warunkach
  • bardzo atrakcyjne płace
  • samochód służbowy
  • transport oraz noclegi zapewnia pracodawca
  • zjazdy do domu co 10 dni
Wynagrodzenie

Od 12000 do 20000 PLN