Praca: Kierownik budowy

Ogłoszenie numer: 6193098, z dnia 2021-12-28

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych

Kierownik budowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • kierowanie inwestycjami budowlanymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • doświadczenie
  • znajomość kosztorysowania, program Norma
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia potrzebne do pracy