Praca: Kierownik Magazynu Przeładunkowego

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kierownik Magazynu Przeładunkowego
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie magazynu przeładunkowego
  • Administracja floty transportowej
  • Przyjęcie i przygotowanie wydań towaru
  • Prowadzenie rejestru dostaw i wydań, reklamacji, pomiarów temperatury w magazynie
  • Współpraca z działem reklamacji w zakresie zwrotów
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe - logistyka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Komfortowe i nowoczesne biuro
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta sportowa, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne, paczki świąteczne dla dzieci i wiele innych