Praca: Kierownik Produkcji / Drukarni

Kierownik Produkcji / Drukarni
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • koordynowanie pracy drukarni offsetowej i cyfrowej,
  • realizacja planów produkcyjnych oraz celów w zakresie wydajności, jakości i terminowości,
  • monitorowanie procesów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • zarządzanie  zespołem pracowników.
Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży poligraficznej,
  • bardzo dobra znajomość druku offsetowego,
  • znajomość parku maszynowego (wydajność maszyn, jakość druku itp.),
  • znajomość systemu zarządzania kolorem (Color management),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. C1.
Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • świadczenia socjalne + dodatki do wynagrodzenia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • narzędzia pracy (auto, telefon, laptop).