Praca: Kierownik punktu aptecznego

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kierownik punktu aptecznego
Miejsce pracy: Świekatowo
Numer: StPr/24/0364
OBOWIĄZKI:
Organizacja pracy w aptece/punkcie aptecznym, sprzedaż (ekspedycja), zamawianie towaru, raportowanie danych do MZ, ZSM OPL
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: technik farmaceutyczny
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

znajomość programu KAMSOFT

Miejsce pracy:

Świekatowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu