Praca: Kierownik Robót SRK (Sterowanie Ruchem Kolejowym)

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót SRK (Sterowanie Ruchem Kolejowym)
Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót (zgodnie z projektem, specyfikacją techniczną oraz sztuką budowlaną),
  • współpraca z Kierownikiem Projektu, Inżynierem Budowy oraz Działem Zakupów,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w specjalności sterowanie ruchem kolejowym, lub pokrewnym (automatyki, robotyki, elektroenergetyki, transportu lub elektrotechniki),
  • uprawnienia do kierowania robotami w zakresie SRK,
  • znajomość technologii robót,
  • pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą.
Oferta:
  • Umowa o pracę/B2B
  • Pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy