Praca: Kierownik Sklepu

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Włocławek
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów
  • koordynacja pracy sklepu
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci
Wymagania:
  • doświadczenie w handlu (minimum 3 lata)
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilku osobowym zespołem (minimum 1 rok)
  • umiejętności organizowania i planowania pracy
  • zorientowanie na wyniki
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • szkolenia
  • rabat pracowniczy na zakupy w sieci NKD
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie