Praca: Kierownik stacji paliw / inowrocław (nr 0011)


Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Kierownik stacji paliw / inowrocław (nr 0011)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/0011
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, prowadzenie stacji paliw, kierowanie załogą
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w handlu i branży paliwowej

Miejsce pracy:

Inowrocław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu



Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: wczoraj
    • praca zwiazana z obróbką metali Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pracownik administrayjno-biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Biskupin Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: -obsługa wszelkich mediów społecznościowych-obsługa recepcji-obsługa biura-spotkania z klientami-odbieranie telefonów-wysłanie maili-sprawy administracyjne...

  • Zobacz więcej