Praca: Konserwator aparatury medycznej (nr 2444)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Konserwator aparatury medycznej (nr 2444)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/20/2444
OBOWIĄZKI:
wykonywanie konserwacji i napraw urządzeń medycznych zgodnie z dokumentacja techniczno-ruchową, nadzór nad urządzeniami medycznymi współpracującymi z systemami teleinformatycznymi tj.: laparoskopia, wyposażenie sal kardiologicznych, artroskopia, elektrodiagnostyka, sterylizatornia, analityka medyczna, diagnostyka obrazowa itd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane świadectwo kwalifikacji SEP: E lub D z grupy 1 oraz grupy 2.

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu