Praca: Konserwator części

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Konserwator części
Miejsce pracy: Borucinek
Numer: StPr/21/0217
OBOWIĄZKI:

zgodny z programem stażu

Miejsce pracy:

Borucinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Konserwator maszyn i urządzeń

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rudunki Dodane: 2021-04-09
    • Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń w zakładzie "Dróbaleks" Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Mile...

  • Zobacz więcej
  • Konserwator - Elektryk

  • Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-04-09
    • Wymiana zużytego sprzętu elektrycznego oraz zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej, Usuwanie awarii urządzeń i instalacji elektrycznych, Udział w procesach remontowo...

  • Konserwator

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-04-08
    • wykonywanie prac konserwacyjnych tśm i sprzętu, rozładunek i załadunek sprzętu, sprawdzanie stanu faktycznego maszyn i urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...