Praca: Konserwator maszyn i urządzeń


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Konserwator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Rudunki
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń w zakładzie "Dróbaleks"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Rudunki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Konserwator

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-03-05
    • wykonywanie prac konserwacyjnych taśm i sprzętu, rozładunek i załadunek sprzętu, sprawdzanie stanu faktycznego maszyn i urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Siemionki Dodane: 2021-03-02
    • Wykonywanie prac konserwacyjnych, napraw bieżących i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej.Celem...

  • Zobacz więcej