Praca: Konserwator myjni samochodowej


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Konserwator myjni samochodowej
Miejsce pracy: Ostrowite
Numer: StPr/20/0538
OBOWIĄZKI:

prowadzenie myjni samochodowej, wystawianie faktur, kontakt z klientami, obsługa kasy fiskalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Ostrowite


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Konserwator urządzeń melioracyjnych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: 2021-02-25
    • - czyszczenie rowów melioracyjnych,przepustów, wylotów,- prace konserwacyjno-melioracyjne na terenie Gminy Pruszcz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Siemionki Dodane: 2021-02-24
    • Wykonywanie prac konserwacyjnych, napraw bieżących i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej.Celem...

  • Zobacz więcej