Praca: Konserwator sieci gazowej


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Konserwator sieci gazowej
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/22/0710
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad prawidłowym działaniem sieci gazowej.Czyszczenie palnikówMonitorowanie stanu gazu w zbiornikachNadzór nad dostawą gazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Konserwator

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Drobne usługi ślusarskie, prace gospodarcze, malowanie, remonty. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Pracodawca nie wymaga...

  • Zobacz więcej
  • Konserwator sieci gazowej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2022-11-25
    • Nadzór nad prawidłowym działaniem sieci gazowej.Czyszczenie palnikówMonitorowanie stanu gazu w zbiornikachNadzór nad dostawą gazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Konserwator

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rudunki Dodane: 2022-11-08
    • Zapewnianie poprawnego funkcjonowania sprzętu, maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych wykorzystywanych na terenie zakładu poprzez diagnozowanie usterek. Wykonywania drobnych...

  • Zobacz więcej