Praca: Konserwator urządzeń dźwignicowych r41/2642-1306/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Konserwator urządzeń dźwignicowych r41/2642-1306/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2648
OBOWIĄZKI:
konserwacja wind
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych
Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania inne:

uprawnienia konserwatora, miejsce pracy Włocławek lub Toruń

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 493 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku