Praca: Konstruktor form wtryskowych

Ogłoszenie numer: 7482933, z dnia 2022-09-23

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.

Konstruktor form wtryskowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • konstruowanie nowych form oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych (symulacji wtrysku)
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • wsparcie produkcji
  • uzgodnienia techniczne z klientem i podwykonawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe min 3 lata
  • wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych form wtryskowych
  • znajomość programów do modelowania 3D
  • mile widziana znajomość programu NX

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • możliwość rozwoju