Praca: Konstruktor ślusarki aluminiowej

Alufire sp. z o.o. s.k
przeciwpożarowa stolarka aluminiowa

producent stolarki przeciwpożarowej
ALUFIRE sp. z o.o. s.k
z siedziba w Łysomicach k.Torunia
poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor ślusarki aluminiowej
Miejsce pracy: Łysomice, Toruń
Opis stanowiska:
  • opracowywanie kosztorysów konstrukcji ślusarki aluminiowej
  • konsultacje techniczne i ustalenia dotyczące składanych ofert i kosztorysów
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • współpraca z innymi działami zaangażowanymi w realizację zleceń
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • dobra znajomość obsługi komputera w trybie MS OFFICE
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość programów Licz Okno, Lotus
Dodatkowe wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, dyspozycyjność, otwartość na nowe rozwiązania, solidność i analityczny umysł
  • odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność
Oferujemy:
  • kompleksowe szkolenie z zakresu wykonywania obowiązków związanych z pracą na stanowisku
  • szkolenie produktowe
  • szkolenie z zakresu obsługi programów stosowanych na stanowisku konstruktora
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie na umowę o pracę