Praca: Konstruktor


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Konstruktor
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/0593
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

oferta finansowana ze środkó POWER NEET IV.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Konstruktor form wtryskowych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • tworzenie dokumentacji technicznej, prowadzenie i wdrażanie do produkcji modyfikacji narzędzi wtryskowych, analiza oraz rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z formami...

  • Zobacz więcej
  • Konstruktor Projektant – meble skrzyniowe

  • Work & Business Solutions Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: Węgrów (woj. mazowieckie) Nr ref.: KPMS/WEG/122020 Zadania: Opracowanie koncepcji nowych wyrobów (projekt wstępny, wizualizacje). Analiza i ustalenie konstrukcji...

  • Zobacz więcej
  • Konstruktor / Inżynier

  • Marpol-Metaltechnik Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-01-21
    • Firma Marpol Metaltechnik poszukuje osoby z wykształceniem technicznym do pracy w zakresie budowy linii i oczyszczalni galwanicznych. Zakres obowiązków to: projektowanie i...

  • Zobacz więcej