Praca: Kontroler jakości

KMW INVEST Sp. z o. o., przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kontroler jakości
Miejsce pracy: Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń
Opis stanowiska
  • Niezależna kontrola poprawności realizacji zleceń produkcyjnych i montażowych.
  • Współudział w nadzorze nad systemem zarządzania jakością w firmie oraz działaniami związanymi z jego rozwojem.
  • Tworzenie procedur i instrukcji jakościowych, realizowanie strategii jakościowej.
  • Budowanie i organizację komórki kontroli jakości w firmie.
  • Współpraca z innymi działami celem utrzymania standardów jakościowych.
  • Inicjowanie przedsięwzięć zmierzających do doskonalenia systemu jakości w dziedzinie rozwiązań techniczno-konstrukcyjnych oraz technologicznych.
  • Ocenę składowania wyrobów gotowych, materiałów pomocniczych oraz surowców.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji (w tym protokołów).
  • Uczestniczenie w procesie rozpatrywania reklamacji.
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów gotowych jak i półproduktów.
  • Kontrola jakościowa dostaw oraz wyrobów przekazywanych i wracających z kooperacji.
  • Realizacją działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Sporządzanie planów kontroli produkcyjnej i nadzór nad ich realizacją.
  • Ocena i zwalnianie produktów gotowych na magazyn.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości.
  • Dobra znajomość oraz umiejętność interpretacji rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość systemu zarządzania jakością ISO 9001.
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych na samodzielnym stanowisku z odpowiedzialnością za obszar lub proces.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.
  • Konsekwencja w działaniu oraz umiejętność obrony własnego zdania.
  • Umiejętność analizy i logicznej oceny problemu oraz podejmowanie decyzji w oparciu wyniki przeprowadzonych pomiarów.
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność (możliwe wyjazdy w zakresie odbiorów i oceny prac montażowych).
  • Asertywność i wysoka kultura osobista.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistów i inżynierów.
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele.
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia.
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń.