Praca: Kontystka

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Kontystka
Miejsce pracy: Dobre
Numer: StPr/24/0089
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju.Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.Przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych.Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów.Kompetowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących.Wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych.Archiwizowanie dowodów księgowych.Dokonywanie uzgodnień na wybranych kontach księgi głównej, pod nadzorem doświadczonych księgowych.Wsparcie działu księgowego w bieżących pracach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie