Praca: Koordynator ds produktu (nr 1427)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Koordynator ds produktu (nr 1427)
Miejsce pracy: Cieślin
Numer: StPr/21/1427
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i uczestnictwo w procesie zarządzania i rozwoju produktu, Wprowadzenie na rynek produktu, Przygotowanie dokumentów i procesów niezbędnych do wdrożenia, sprzedaży i dalszego rozwoju produktu, Monitorowanie stanu magazynowego produktu, Sprawna koordynacja procesu zakupowego w ramach podległego asortymentu, Przygotowywanie, analiza danych sprzedaży i rotacji produktów w zakresie powierzonego asortymentu, Optymalizowanie poziomu zapasów, Analiza badań rynku oraz potrzeb klientów pod względem technicznym i marketingowym, Pozyskiwanie i analiza informacji zwrotnej od sprzedawców i klientów,pierwsza umowa na okres próbny ( 1-3 miesiące)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu, Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku na stanowisku wymagającym dotrzymywania napiętych terminów i spełniania wysokich wymagań jakościowychOferujemy: Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon), Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy, Polisa grupowa dla pracowników.

Miejsce pracy:

Cieślin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu