Praca: Koordynator ds. utrzymania kotłowni gazowo-olejowej oraz sieci i instalacji ciepłowniczych(nr 3648)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Koordynator ds. utrzymania kotłowni gazowo-olejowej oraz sieci i instalacji ciepłowniczych(nr 3648)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3648
OBOWIĄZKI:
- Organizowanie i koordynowanie pracy w zakresie utrzymania w ruchu urządzeń i instalacji technicznych do produkcji i dystrybucji energii cieplnej,- Planowanie i nadzór nad eksploatacją, wykonywaniem przeglądów technicznych, konserwacją, naprawami oraz remontami instalacji, obiektów i urządzeń technicznych do produkcji i dystrybucji energii cieplnej,- Organizowanie pracy i nadzór nad pracownikami eksploatacji, rozliczanie sprzętu i materiału,- Planowanie zakupów sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, tworzenie harmonogramów prac remontowych i inwestycyjnych,- Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń kotłowni, kart pracy urządzeń, dokumentacji dozorowej, itp.,- Wykonywanie niezbędnych analiz i opracowań dotyczących eksploatacji i remontów urządzeń i sieci technicznych do produkcji i dystrybucji energii cieplnej,- Prowadzenie dokumentacji prowadzonych robót remontowych i inwestycyjnychOFERUJEMY:- Pracę w stabilnej firmie,- Pracę w stałych godzinach pracy,- Długotrwałą lub stałą umowę o pracę po okresie próbnym,- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

WYMAGANIA:NIEZBĘDNE: - Wykształcenie średnie techniczne w specjalności ciepłownictwo, energetyka przemysłowa,- Doświadczenie zawodowe przy urządzeniach energetycznych (minimum 5 lat),- Uprawnienia energetyczne gr. II w zakresie dozoru urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło (min. pkt. 2 , 4, 5, 6, 7, 10),- Uprawnienia energetyczne gr. III w zakresie dozoru urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe (min. pkt. 6, 7, 8, 10),- Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (minimum 3 lata),- Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń ciepłowniczych,- Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office),MILE WIDZIANE:- Wykształcenie wyższe w specjalności ciepłownictwo, energetyka, mechanika, inżynieria środowiska,- Uprawnienia budowlane branży sanitarnej,- Prawo jazdy kategorii B,- Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia .CECHY OSOBOWE:- Systematyczność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, decyzyjność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy