Praca: Koordynator gospodarką magazynową


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Koordynator gospodarką magazynową
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/0431
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

oferta skierowana dla osób do 30r.ż, finansowana ze środków POWER NEET IV.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • ID Logistics Polska S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Sprawdź czym będziesz się zajmował: przyjmowanie dostaw towarów na magazyn/kompletacja/preparacja zamówień/ wysyłanie dostaw z magazynu do sklepów (w zależności od...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik magazynu

  • Axidus International Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Szukasz pracy za granicą? chciałbyś pracować z dużą różnorodnością zdrowych, świeżych owoców i warzyw? W takim razie mamy miejsce dla Ciebie! Poszukujemy zmotywowanych :...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik magazyniera

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łochowo Dodane: dzisiaj
    • Sprawdzanie dostaw, przygotowywanie paczek, utrzymywanie porządku w magazynie. Wymagania inne: Mile widziane wykształcenie kierunek/specjalność - handlowy, medyczny. Prawo jazdy...

  • Zobacz więcej