Praca: Kosmetyczka r97/3442-1707/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Kosmetyczka r97/3442-1707/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3447
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe, umowa zlecenie (również w dni wolne) w godz.: 8:00-16:00, 14.00-22.00, możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku